задняя балка в сети
Remontas galinė pakaba. Ašis galinė pakaba

naršyti šioje svetainėje yra informacija, kuri susijusi su galinė pakaba Peugeot 405 Peugeot 205 Peugeot 206 Peugeot 306 Peugeot 309, Peugeot Partner, Citroen Berlingo, Citroen Ksara, Samand, Lifan problema. (Peugeot 405 Peugeot 205 Peugeot 206 Peugeot 306 Peugeot 309, Citroen Berlingo, Citroen Xsara, Samand, Lifan, SMA).

Šioje svetainėje yra skyriai (žr. meniu grupės kairiajame stulpelyje), kuriame informacija yra grupuojami tam tikru būdu:

  • atkūrimo galinės pakaba (reikalinga registracija peržiūrėti internete - nemokamai ir greitai procedūra reikalinga apsauga nuo šlamšto) - su medžiagomis, kurie apibūdina tiesiogiai skyriuje, remontas galinės pakaba.
    Privatus straipsnis taikomas labai galinės pakaba ir konkrečių jo mazgų ir detalių - svertas galinės pakaba , galinės pakaba pirštais. Priežastis ir procesus, todėl drabužiai ir lūžių. Mes kontūro metodas, kuris padeda išvengti brangaus remonto metu nepatogus laikas jums ir uždelsti spindulio atkūrimo labiau tinkamas laikas. Apibūdina remonto ir restauravimo procesus.
  • svarbi restauravimo - skirsnis, skirtas dažniausiai užduodamus klausimus, niuansų ir sudėtingumą, kad jūs gali susidurti remonto galinės pakaba procesą. Ši informacija padės jums sutelkti dėmesį į svarbiausias ir esminis informacijos ir atkūrimo etapuose galinės pakaba .
  • prailgina pakaba gyvenimas - informacijos skyriuje, susijusių su technologija padidina gyvenimo ir sumažinti avarijų galinės pakaba tikimybę.
  • padėti Jums -. skyriuje medžiaga su praktiniais pavyzdžiais remonto galinės pakaba , taip pat įvairius straipsnius šia tema
  • Galiausiai - informaciją apie tai, kur pirkti jūsų pirštų ir, jei skyriaus galinės pakaba remontas galinės мPeugeot, Citroen, Samand, skirtinguose regionuose
remonto galinės pakaba Peugeot, Citroen, Samand, Lifan

Jei esate iš šių modelių savininkas, jums reikia atidžiai stebėti jūsų automobilio galinės pakaba sąlyga, būtent adatiniai guoliai ir susijusios liaukų būseną.

Skirtingai nuo įprastų Guoliai, adatiniai guoliai galinės pakaba Peugeot Partner, 206, 405, Citroen Berlingo, Xara, Samand neturi vidinio rasės ir ritinėliai (adata) ant "Run" ant pirštų paviršius (ši dalis yra vadinama skirtingai, toliau: pirštu atgal pakaba ašies galinės pakaba , galinės pakaba šachtoje - tas pats). Volai gali susidėvėti per tam tikrą laiką arba visai pagal drėgmės įtaką. Trūksta vidinės rasės, jie susidėvi iš piršto gale pakaba paviršių. Po to, kai dėl išsibarstę ant Vykdyti, išorinis rėmelis, kuris yra suspaustas į svirtį į pakaba atgal gali žlugti ir žalos sėdynės paviršiaus svirtį.

aprašyta lūžių įvyksta tuo atveju, jei laiku nekeičia adatiniai guoliai. Atkūrimas galinės pakaba suteikia jos pašalinimas reikalauja specialių įrankių, įrengimų, įrangos ir specifinių žinių. Pakeitimas pirštais, užpakalinės ašies sijos, svirtis restauravimas - procesas yra kelis kartus sunkiau, ilgesnis ir brangesnis nei įprasta laiku pakeisti adatą guolis. Keitimas guolių galinės pakaba gali gaminti arba degalinės automobilį, bet nežinote, kiekvieno meistras atkūrimo galinės pakaba Peugeot, Citroen, Samand.

remontas galinės pakaba Peugeot, Citroen, Samand yra sudaryta iš skirtingų etapų, iš kurių vienas yra pakeisti piršto (-ai). Galinės ašies sija yra remonto rinkinys natūra, tačiau parduodami atskirai nuo guoliai.

Nepaisant to, kad gale pakaba Peugeot 206 ar 405 yra daug lengviau ir daug daugiau bendro, nei galinės pakaba Citroen Ksara. Tačiau išpirkti pirštų yra ne tik pakaba , jie yra visuose parduotuvėse. Degalinės paprastai nėra jų atsargos, nes bando parduoti ir įdiegti naują galinės pakaba .

Tarp pardavimo piršto (-ai) galinė pakaba , dažnai suklastotas. Puslapyje standartas pirštų apima keletą techninių ir dizaino taškus, reikia skirti daugiau dėmesio, jei jūs ketinate galinės pakaba ašies pirkti . Šis straipsnis padės jums pirkti kokybės pirštu.

Информация о проблемах задней балки в социальных сетях
Группа Google
группа в ВКонтакте
группа в facebook
группа в Одноклассники
группа в Мой мир-Mail.ru