задняя балка в сети
Ремонт задньої балки. Пальці, осі задньої балки

На сторінках цього сайту зібрано інформацію, яка стосується проблеми задньої балки автомобілів Пежо 405, Пежо 205, Пежо 206, Пежо 306, Пежо 309, Пежо Партнер, Сітроєн Берлінго, Сітроен Ксара, Саманд, Ліфан. (Peugeot 405, Peugeot 205, Peugeot 206, Peugeot 306, Peugeot 309, Citroen Berlingo, Citroen Xsara, Samand, Lifan, SMA).

На цьому сайті існують розділи (дивіться групи меню в лівій колонці), в яких інформація згрупована певним чином:

  • Реставрація задньої балки (для перегляду необхідна реєстрація на сайті - безкоштовна і швидка процедура, необхідна для захисту від спаму) - розділ з матеріалами, що описують, безпосередньо, ремонт задньої балки. Окремі статті відносяться до самої задньої балки і її певним вузлів і деталей - важіль задньої балки, пальці задньої балки. Розглядаються причини і процеси, що призводять до зносу і поломок. Позначений спосіб, який допоможе уникнути дорогого ремонту, в незручне для Вас час і дозволить відтягнути реставрацію балки до більш відповідного моменту. Описуються процеси ремонту і реставрації.
  • Важливо при реставрації - розділ, що висвітлює поширені питання, нюанси й складності, з якими Ви можете зіткнутися в процесі ремонту задньої балки. Ця інформація допоможе Вам сконцентрувати увагу на найголовніших і відповідальних деталях і етапах відновлення задньої балки.
  • Продовжує балці життя – розділ з інформацією, яка стосується технологій збільшують ресурс і знижують вірогідність поломок задньої балки.
  • Вам на допомогу - розділ матеріалів з практичними прикладами ремонту задньої балки, а так само різні статті по темі.
  • У результаті - розділ з інформацією про те, де купити пальці задньої балки і де провести ремонт задньої балки Пежо, Сітроен, Саманд, в різних регіонах.
ремонт задней балки Пежо, Ситроен, Саманд, Лифан

Якщо Ви є власником розглянутих моделей, то Вам необхідно пильно стежити за станом задньої балки Вашого автомобіля, а саме за станом голчастих підшипників та відповідних сальників.

На відміну від звичайних підшипників, голчасті підшипники задньої балки Peugeot Partner, 206, 405, Citroen Berlingo, Xara, Samand не мають внутрішньої обойми і ролики (голки) підшипника «бігають» по поверхні пальця (цю деталь називають по-різному, далі по тексту : палець задньої балки, вісь задньої балки, вал задньої балки - одне й те саме). Ролики, можуть зношуватися з часом або виходять з ладу під впливом вологи. Не маючи внутрішньої обойми, вони зношують поверхню пальця задньої балки. Після деякого пробігу на розсипані підшипнику, зовнішня обойма, яка запресована в важіль задньої балки, може зруйнуватися й ушкодити посадочну поверхню у важелі.

Описана поломка, виникає, в тому випадку, якщо своєчасно не поміняти голчасті підшипники. Відновлення задньої балки передбачає її демонтаж, вимагає спеціального інструменту, пристроїв, устаткування і специфічного досвіду. Заміна пальців, осей задньої балки, реставрація важелів - процес у декілька разів складніше, довше і дорожче, ніж звичайна своєчасна заміна голчастого підшипника. Заміну підшипників задньої балки може виробляти будь-яка станція технічного обслуговування автомобілів, але не кожному майстру знайома реставрація задньої балки Пежо, Сітроен, Саманд.

Ремонт задньої балки Пежо, Сітроен, Саманд складається з різних етапів, одним з яких є заміна пальців (осей). Вісь задньої балки є своєрідним ремонтним комплектом, але продається окремо від підшипників.

Не дивлячись на те, що задня балка Пежо 206 або 405 на багато простіше і зустрічається набагато частіше, ніж задня балка Сітроен Ксара. Тим не менш, купити пальці задньої балки не просто, вони присутні не у всіх магазинах. Станція технічного обслуговування, зазвичай, не має їх у наявності, тому що намагається продати і встановити нову задню балку.

Одобрите статью

Серед продаються пальців (осей) задньої балки, часто зустрічаються підробки. На сторінці стандартний палець розказано про деякі технічні і конструктивних моментах, на які потрібно звернути увагу, якщо Ви збираєтеся купити вісь задньої балки.. Ця стаття, допоможе Вам придбати якісний палець.

Информация о проблемах задней балки в социальных сетях
Группа Google
группа в ВКонтакте
группа в facebook
группа в Одноклассники
группа в Мой мир-Mail.ru