задняя балка в сети
Ремонт задньої балки. Пальці, осі задньої балки
Пальці осі задньої балки Пежо Сітроен Саманд

Пальці, вали, осі задньої балки необхідні при реставрації заднього моста Пежо 206, 405, 306, Партнер, Сітроен Берлінго, Ксара, Саманд, Ліфан. У певному сенсі палець задньої балки є Ремкоплекти, який Вам знадобиться, якщо Ви «прогавили» заміну голчастих підшипників і вони, розсипавшись, обдерли шліфовану поверхню пальця (вала, осі). Говорячи про відновлення та ремонт задньої балки, мається на увазі перепрессовка, заміна осей задньої балки (пальців). Як і багато інших деталей ходової частини автомобіля, підвіски (кульові опори, сайлентблоки, пружини, амортизатори) голчасті підшипники і пальці задньої балки Peugeot, Citroen, Samand з правого і лівого боку зношуються по-різному. Не дивлячись на те, що задня балка має два пальці, іноді необхідна заміна пальця тільки з одного боку балки. Де купити пальці задньої балки, дивіться на сторінці за посиланням .

За деякими даними ресурс голчатого підшипника задньої балки Citroen, Peugeot, Samand, Lifan, становить 80 000 км. Насправді «рідні» підшипники, встановлені у Франції, можуть мати ресурс 100 000 - 150 000 км, але наші дороги вносять свої корективи. Відомі випадки, коли голчастий підшипник іменитого бренду, куплений на території колишнього СНД і встановлений на території колишнього СНД (не будемо вказувати пальцями) в задню балку Пежо 405, вимагав заміни після 50 000 км. Врахуйте, це був звичайний седан, а не Пежо Партнер і не Сітроен Берлінго, задня балка яких, навантажується сильніше.

голчастий підшипник Пежо 405

Якщо Ви подивіться на ролики-голки підшипника, то будете здивовані їх мініатюрними розмірами і зрозумієте, чим доводиться платити за виняткову компактність і комфорт торсіонної підвіски.

У більшості випадків, проблеми із задньою балкою починаються після того як волога попадає у вузол: важіль, палець, задня балка. Поверхня пальця (вала, осі) має високу твердість 58 HRC - 63 HRC за шкалою Роквелла, але вона не рятує від корозії.

Голчатий підшипник задньої балки Citroen, Peugeot, Samand не має внутрішньої обойми. Дуже тонкі ролики «бігають» по поверхні пальця. Виникла іржа, циркулюючи по поверхні вала, між роликами підшипника, як абразив прискорює стирання і руйнування роликів і поверхні пальця.

голчастий підшипник і палець, вісь задньої балки

Звичайно, голчастий підшипник має сальник і добре набивається мастилом при установці на пальці, вали, осі задньої балки, але при цьому, не варто розраховувати на пробіг більше 80 000 км. Своєчасно, замінивши голчастий підшипник, реставрація задньої балки, покупка і заміна пальців Вам не загрожує.

Заміна пальців задньої балки вимагає демонтажу балки, це досить трудомісткий процес, який зручніше проводити на підйомнику, але при достатньому досвіді, задня балка відокремлюється від кузова при використанні звичайної «ями».

Після зняття балки, для заміни осей задньої балки, необхідно від'єднати важелі, іноді звані балансирами. При знятті важелів, потрібно від'єднати торсіони і стабілізатор. Це, дуже часто, важко на автомобілях з пробігом більше 150 000 км. Читайте: детальніше про зняття тріснув задній балки Пежо, Сітроен, Саманд .

Заміна осей задньої балки вимагає використання устаткування, спеціального інструменту і пристосувань, які не є стандартними і не використовуються звичайними станціями технічного обслуговування і майстернями. Навряд чи, в умовах домашнього гаража, Ви зможете замінити вісь задньої балки.

Информация о проблемах задней балки в социальных сетях
Группа Google
группа в ВКонтакте
группа в facebook
группа в Одноклассники
группа в Мой мир-Mail.ru